Důvody proč spolupracovat s Enterem...

Neodoláte pokušení si ho nevzít!
Enter je líbivý, roztomile malý a hlavně sexy! Navíc velikost notýsku B6 je velmi praktická a bez problémů se vejde pánům do kapsy, či dámám do kabelky. Klademe velký důraz na grafické i tiskové zpracování, přehlednost a jednoduchou orientaci (jednotlivé rubriky jsou od sebe výrazně barevně odlišeny) a samozřejmě v neposlední řadě na obsahovou část. Enter se nesnaží "pouze" informovat o nadcházejících akcích, ale snaží se být milým společníkem po celý měsíc. Z tohoto důvodu Enter obsahuje zajímavé čtení jako jsou např. rozhovory, reportáže, novinky, různé tipy na jídlo, výlety, apod. Enter je cooltura a také životní styl. Zkrátka je kámoš, co vám poradí a ještě vás pobaví!

Čtenáři nás mají rádi a my je!
Enter má v Děčíně více než 12.200 čtenářů, což tvoří téměř 48% trhu mezi ekonomicky produktivními obyvateli. Toto číslo pravidelně zjišťujeme a to dvěma způsoby. Jedním jsou dotazníkové průzkumy a tím druhým je jednoduchý systém, kdy spočítáme na konci měsíce všechny nerozdané Entery (pravidelně jich bývá do 50 z 8.000 vytištěných kusů!). Enter totiž nekončí v přeplněné poštovní schránce, kde ho můžete jednoduše přehlédnout, ale musíte si ho fyzicky vzít. K tomuto účelu je po Děčíně přes 100 distribučních míst a toto číslo neustále zvětšujeme, aby byl Enter skutečně dostupný téměř "na každém rohu"!

Obchodovat s námi je výhodné!
Snažíme se především o to, aby vaše peníze do Enteru vložené se vám minimálně 100% vrátily, v lepším případě, aby přinesly zisk! Naším heslem je nabízet kvalitně, dostupně a levněji než naše přímá konkurence. Zkrátka abyste měli jistotu, že jste s námi udělali výhodný a hlavně funkční obchod. Více napoví vybrané reference:

"Mě to zkrátka s nimi baví! Starají se o nás, zajímá je účinnost inzerce a pomáhají nám zlepšovat image firmy."
Petr Gonda /Autosklo Gonda/

"S Enterem jsme partneři již 5 let a jsem velmi spokojená. Klub je pravidelně vyprodaný!"
Hana Kortusová /Music Club Škuner/

"Chtěli jsme si dát jen jednu reklamu a nakonec je z toho několikaletá spolupráce, která výborně funguje!"
Marek Libich /Ski Bartoň Sports/

Nesedřeme z vás kůži!
Rádi vám sestavíme mediální plán na míru, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a možnostem. Pro někoho se hodí jednorázová inzerce, někdo bude spíše potřebovat 3 měsíční kampaň a někomu se vyplatí dlouhodobá, třeba až roční, spolupráce...

Inzerce:  ceny již od 1490,- Kč/měsíc

Napište si o ceník: inzerce@enterDC.cz
nebo rovnou volejte: 737 528 258
 

redakce časopisu ENTER DC
Palackého 1226/16
405 02 Děčín
Tel.:  732 900 349
Napište nám: redakce@enterDC.cz

 
 
  All rights reserved © 2009-2021 Staňte se fanouškem!